KANAL GÖRÜNTÜLEME

Kanal Görüntülemeİnşaat ve alt yapı sektörünün gelişimi ile zaman içerisinde gelişim gösteren teknoloji ile işimize yönelik yapılan yatırımların sayesinde müşterilerimize daha profesyonel düzeyde hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Eskiden teknolojik imkanların kullanılmadığı zamanlarda alt yapı temizlik işleri tam anlamıyla bir çileye dönüşmekteydi. Bina içerisinde tam anlamıyla sorunu bulmak adına kazı işlemleri yapılarak hem maliyet hem de zaman kaybı olarak oldukça külfetliydi. Ama şuanda kullanılan kameralı kanal görüntüleme cihazları yardımıyla iç ve dış hatlar tamamen görüntüleniyor ve kısa süre içersinde gerekli tüm müdahaleleri yapıyoruz. Böylelikle hiçbir şekilde ekstra maliyet ve zaman kaybına uğramamış oluyorsunuz.

Kanalizasyon hatların görüntülenmesi nasıl yapılır? Kanalizasyon hattı içine gönderilen kamera cihazı hattı 360 derece her açıdan inceler. Hattın asıl tıkanma sebebi bu tespit sonrasında anlaşılır. Tespit yapıldıktan sonra hiçbir kazı işlemi yapılmadan çok düşük maliyetlerle tıkanmış olan kanalların temizliği sağlanır. Temizlik işlemlerinde kombine kanal temizleme ekipmanları olan vidanjör araçlarımız ile yapılmaktadır.

TÜM TÜRKİYE GENELİNE PROFESYONEL ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ

Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.