KANAL VE KANALİZASYON GÖRÜNTÜLEME

Kanal GörüntülemeKanal ve kanalizasyon görüntüleme sistemleri sayesinde müşterilerimize daha profesyonel düzeyde hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Kanalizasyon görüntüleme sistemleri kanal ve borularda sorunun ve tıkanmanın tam kaynağını görselleştirip sorun tespiti sağlanmasına yarayan sistemlerdir. Kanal ve kanalizasyonlarda veya altyapı borularında bir çok sebepten tıkanıklıklar ve sorunlar meydana gelir. Bu sorunlar tespit edilmeden yapılan her türlü çalışma hem fazladan maliyetli hem de gereksiz kırıp dökmeli işler yapılmasına sebep verir.Bu yüzden bu tip kanal sorunlarında kanalizasyon görüntüleme yapan firmalarla çalışmanız daha ekonomik olacaktır. Ankara kanal görüntüleme firmaları arasında en deneyimli ve uzman kadro Özdoğan Vidanjör ekibidir.

Özdoğan İletişim Telefon

KANAL GÖRÜNTÜLEME NE ZAMAN GEREKLİDİR

Bilindiği gibi Ankara ve diğer şehirlerdeki her binanın kanalizasyonu kendi sorumluluğundadır. Bu kanallar kimi zaman bakımsızlıktan, doğa koşullarından veya yanlış kullanımdan dolayı tıkanıklığa sebep olurlar ve gündelik yaşamı oldukça sekteye uğratırlar. Bu kanal ve kanalizasyon borularında meydana gelen tıkanıklığı hızlıca ve etkili yollarla çözmek gereklidir. İşte bu yüzden kanal görüntüleme sistemleri yapılan bu işleri gelişmiş teknoloji ile kolaylaştıran ve hızlandıran sistemlerdir. Geleneksel yöntemlere göre sorun kaynağı ve yeri tam olarak daha iyi ve doğru bir şekilde tespit edildiğinden kanal temizleme ve kanalizasyon açma işlemi çok etkili hale gelir.

Kanalizasyon görüntüleme teçhizatı ile yapılan işlemde boru içleri ve kanal çukurları net olarak göründüğünden tıkanıklığın sebebi kolayca tespit edilebilmektedir. Bu sayede hasarlı borular, kanal çökmeleri ve kanalizasyon kuyu taşması gibi durumlar görsel olarak tespit edilir ve çözüm yoluna gidilir. Ankara kanal görüntüleme sistemlerimiz ile hem Ankara'da hem de Türkiye'nin her yerinde kanalizasyon görüntüleme ve temizleme hizmeti sağlamaktayız. Deneyimli uzman kadromuz yılların tecrübesiyle her türlü kanal ve kanalizasyon sorunlarını başarıyla ve kısa sürede çözebilmektedir.

Eskiden teknolojik imkanların kullanılmadığı zamanlarda alt yapı temizlik işleri tam anlamıyla bir çileye dönüşmekteydi. Bina içerisinde tam anlamıyla sorunu bulmak adına kazı işlemleri yapılarak hem maliyet hem de zaman kaybı olarak oldukça külfetliydi. Ama şuanda kullanılan kameralı kanal görüntüleme cihazları yardımıyla iç ve dış hatlar tamamen görüntüleniyor ve kısa süre içersinde gerekli tüm müdahaleleri yapıyoruz. Böylelikle hiçbir şekilde ekstra maliyet ve zaman kaybına uğramamış oluyorsunuz.

KANALİZASYON NASIL GÖRÜNTÜLENİR


Kanalizasyon boru ve hatların görüntülenmesi nasıl yapılır? Kanalizasyon hattı içine gönderilen kamera cihazı hattı 360 derece her açıdan inceler. Hattın asıl tıkanma sebebi bu tespit sonrasında anlaşılır. Tespit yapıldıktan sonra hiçbir kazı işlemi yapılmadan çok düşük maliyetlerle tıkanmış olan kanalların temizliği sağlanır. Temizlik işlemlerinde kombine kanal temizleme ekipmanları olan vidanjör araçlarımız ile yapılmaktadır.

Her türlü kanal ve kanalizasyon görüntüleme ve temizliği işleri için bizimle günün her saati ve haftanın her günü iletişime geçebilirsiniz.

TÜM TÜRKİYE GENELİNE PROFESYONEL ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ

Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.