KOMBİNE KANAL TEMİZLEME

Kombine Kanal TemizlemeSürekli gelişen teknoloji sistemine ayak uydurarak alt yapı hizmetlerinde vidanjör araçlarımız ile kombine kanal temizleme teknolojisi kullanarak, yüksek basınçlı su sistemi sayesinde kanalizasyon hatları içerisinde yer alan atıkların parçalanması ve kanalizasyon sistemi içerisinde yer alan atıkların vakum içine çekilmesini sağlayan sisteme denilmektedir.

İletisim Özdoğan Teknik

Gelişen şehir yaşamının etkisiyle kanalizasyon hatlarında belirli aralıklar ile tıkanma sorunları meydana gelebilmektedir. Zaman içerisinde dolan hatlar ise yüksek basınçlı su verebilen ve aldığı pis suyu tank içerisine boşaltan sistem olan kombine kanal temizleme araçları ile temizlenmesi gerekmektedir.

Kombine kanalizasyon temizleme öncesinde kanalizasyon görüntüleme yaparak tıkanıklık sorununun nerede olduğunun kesin olarak tespiti yapılır ve daha sonra ise önceden alınan gerekli önlem ve tedbirleri uygulayarak kanal temizleme hizmeti gerçekleştirilir.

En çok kombine kanalizasyon açma hizmetine ihtiyaç duyulan alanlar arasında ise apartmanlar, iş yerleri, villalar, fabrikalar, okullar ve hastane gibi yerleşim yerlerinde çoğu zaman kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise kimyasal katı atık maddelerinin gider hatlarına gönderilmesinden ve belirli bir zaman sonra gider hatlarının kullanılmamasına neden olmasından dolayı anlaşmalı firmalar tarafından vidanjör kiralanmalı veya periyodik olarak temizlikleri sağlanmalıdır.

Bu sistem sayesinde hiçbir kazı işlemi uygulamadan yüksek su basıncı ve vakumla teknolojisi sayesinde kanal tıkanıklığı sıkıntısı çekmeden hızlı ve güvenli olarak temizliğini sağlamaktayız. Vidanjör araçlarımızın en büyük özelliği ise recycle özelliğini taşımasıdır yani geri dönüşüm özelliğini bulundurmaktadır.

Recycle özelliği sayesinde su, işgücü ve zamandan ciddi oranda tasarruf sağlamaktadır. Kanal içinde pis suyu temizleyerek tekrar kanal temizliği için hazır hale getirmesidir.

TÜM TÜRKİYE GENELİNE PROFESYONEL ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ

Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.