MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA

Mutfak Tıkanıklık AçmaMutfak Lavabosu Tıkandı İse Ne Yapmalıyım? Mutfak lavaboları ev hanımlarına en fazla sorun çıkartan bölümler arasında yer almaktadır. İçerisine atılan katı maddelerin bikrimi nedeniyle lavabolar sık sık tıkanmakta ve neticede mutfak tıkanıklık açma işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Eğer eliniz yatkın değil ise, bu tıkanıklığı açma konusunda firmamız size yardım edecektir. Sunduğumuz hizmetler sonucunda, lavabonuz açılacak ve ilk günkü gibi hiçbir sorun yaşamadan mutfak lavabonuzu kullanmaya devam edeceksiniz.

Mutfak Lavabosu Neden Tıkanıyor?

Mutfak lavabosu bir evye ve evyeye bağlı olan lavabo sifonu olarak isimlendirilen parçadan oluşmaktadır. Lavabo sifonu bir hortum şeklindedir. Bir ucu evyeye, diğer ucu pis su giderine bağlıdır. Lavabolar, içerisine gelen suyun, gidere aktarılması için tasarlanmıştır. Lavabo içerisine attığınız, sebze ve meyve kabukları, çay, yemek artıkları gibi ürünler zamanla sifon içerisinde birikmekte ve tıkanmaya yol açmaktadır. Özellik ile lavaboya dökülen yağlar, sifon içerisinde birikmekte ve üzerine gelen her türlü malzemenin yapışarak daha büyük hacme ulaşmasına neden olmaktadır. Oluşan tıkanıklık neticesinde ise, mutfak tıkanıklık açma işlemlerinin yapılması kaçınılmaz bir gerçektir.

Mutfak Lavabosu Nasıl Açılır?

Eğer küçük ev işlerine ya da onarımlarına yönelik ev beceriniz bulunmuyor ise, ya da tüm uğraşlarınıza rağmen tıkalı mutfakta açma işlemini gerçekleştiremiyor iseniz, firmamız süratle yardımınıza gelecektir. Uyguladığımız teknikler ya da kullandığımız özel malzemeler, mutfak tıkanıklık açma konusunda, yüzde yüz başarılı sonuçlara ulaşılmasına neden olacaktır. Üstelik bu işlemleriniz karşılığında sizlerden cüzi miktarda bir bedel talep edilecektir.

TÜM TÜRKİYE GENELİNE PROFESYONEL ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ

Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.