MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA

Mutfak Tıkanıklık AçmaMutfak tıkanıklığı nasıl açılır ve Lavabo tıkandı ise ne yapmalıyım? Mutfak tıkanıklığı açma ve lavabo açma için en iyi ve kalıcı çözüm profesyonel bir tıkanıklık açma hizmeti almaktır. Ankara'da mutfak tıkanıklığı ve lavabo tıkanmaları ev hanımlarına en fazla sorun çıkartan meseleler arasında yer almaktadır. İçerisine atılan katı maddelerin birikimi nedeniyle lavabolar sık sık tıkanmakta ve neticede mutfak tıkanıklığı açma işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu tip tıkanıklıklar bazen evde pratik çözümlerle hallediliyor olsa bile bazı durumlarda kökünden çözülmeli ve özellikle sık tekrarlayan mutfak lavabo tıkanması durumlarında iyi bir ustadan yardım alınmalıdır. Bu tip tıkanıklık açma konularında firmamız size hızlı ve titiz bir şekilde yardım edecektir. Sunduğumuz hizmetler sonucunda, lavabonuz açılacak ve ilk günkü gibi hiçbir sorun yaşamadan mutfak lavabonuzu kullanmaya devam edeceksiniz.

İletisim Özdoğan Teknik

MUTFAK LAVABOSU TIKANIKLIĞI NEDEN OLUR

Mutfak tıkanıklıkları sık rastlanılan sorunların başında gelir. Mutfak lavabosu bir evye ve evyeye bağlı olan lavabo sifonu olarak isimlendirilen parçadan oluşmaktadır. Lavabo sifonu bir hortum şeklindedir. Bir ucu evyeye, diğer ucu pis su giderine bağlıdır. Lavabolar, içerisine gelen suyun, gidere aktarılması için tasarlanmıştır. Lavabo içerisine attığınız, sebze ve meyve kabukları, çay, yemek artıkları gibi ürünler zamanla sifon içerisinde birikmekte ve mutfakta tıkanmaya yol açmaktadır. Özellik ile lavaboya dökülen yağlar, sifon içerisinde birikmekte ve üzerine gelen her türlü malzemenin yapışarak daha büyük hacme ulaşmasına neden olmaktadır. Tıkanan lavabolar içinse, Ankara mutfak tıkanıklığı açma servisinin yapılması kaçınılmaz bir hale gelir. Tıkanıklık açıldığında hem gider kısmı sorunsuz bir şekilde çalışacak hem de kötü kokulardan kurtulacaksınız.

  • Lavabo giderinden girebilecek kadar küçük katı partiküllerin birikmesi
  • Katı sabun artıkları
  • Kumlu ve çamurlu gıda maddelerinin sık sık lavaboda yıkanması
  • Pişirmelik yağ kalıntılarını ve katı yemek artıklarını lavaboya dökmek
  • Diğer yabancı cisimlerin zamanla birikerek mutfak lavabo tıkanıklığı yaratması

MUTFAK TIKANIKLIĞI LAVABO NASIL AÇILIR

Ankara mutfak tıkanıklığı açma konusunda uzman ekibimiz size hızlı ve titiz hizmeti çok uygun fiyatlarla sunmaktadır. Eğer küçük ev işlerine ya da onarımlarına yönelik ev beceriniz bulunmuyor ise, ya da tüm uğraşlarınıza rağmen tıkalı mutfakta açma işlemini gerçekleştiremiyor iseniz, firmamız süratle yardımınıza gelecektir. Uyguladığımız teknikler ya da kullandığımız özel malzemeler, mutfak tıkanıklık açma konusunda, yüzde yüz başarılı sonuçlara ulaşılmasına neden olacaktır. Özel görüntüleme sistemi ile mutfak eşya ve lavabolarınıza zarar vermeden titizlikle lavabo tıkanıklıklarınız açılır. Üstelik bu işlemleriniz karşılığında sizlerden oldukça cüzi miktarda bir bedel talep edilecektir. Lavabo ve mutfak tıkanıklığı açma fiyatları için ücretsiz danışabilirsiniz.

İletisim Özdoğan Teknik

TÜM TÜRKİYE GENELİNE PROFESYONEL ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ

Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.