PİMAŞ AÇMA

Tıkalı Pimaş AçmaPimaş borularının temizliğinin yapılması dışarıdan gözüktüğü gibi kolay bir iş değildir. Pimaş boruların temizliğinde robot teknik cihazlar kullanarak temizliğini yaparız. Tuvalet, mutfak veya banyo giderlerinde kullanılan borular sert niteliktedir. Bir darbe almadığı sürece kırılması, çatlaması oldukça zor bir ihtimaldir.

Tıkalı pimaşların açılmasında kullanmış olduğumuz makineler ile boruların yapısını hiçbir şekilde bozmadan temizliğini yapmaktayız. Pimaş borularının asıl tıkanma sebebi ise gider hatlarına bırakılan bez, yemek artıkları, ıslak mendil vb. katı maddelerin dolayı tıkanma sorunları ve hatta patlamalara bile sebebiyet vermektedir.

Bu tip durumlarda geçici olarak birkaç çözüm önerisinde bulunabilirsiniz. Piyasada marketlerde satılan lavabo açıcılar veya sirkeli karbonatlar pimaşları açmakta kısa süreli etkili çözümler getirebilmektedir.

Pimaş açma işlemi yapmadan önceden boru hattı içine gönderilen kameralar tıkanıklığın asıl nedenini tespit ver ve hiç kırma, kazı işlemi yapmadan temizliğini yaparız. Herkes aslında pimaş borusunu atık su gider borusu olarak bilmektedir. Atık su gider borusu farklıdır.

Özdoğan Vidanjör olarak sunmuş olduğumuz her hizmet alanı içerisinde garanti kapsamında, müşteri memnuniyet odaklı hizmet sağlamaktadır. Bilgi ve fiyat talebinde bulunmak için bizi arayabilirsiniz.

TÜM TÜRKİYE GENELİNE PROFESYONEL ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ

Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.