ANKARA PİMAŞ AÇMA

Tıkalı Pimaş AçmaPimaş açma işi aslında komplike bir süreç olmasına rağmen teknolojik teçhizata sahip pimaş açma firmaları tarafından çok daha kolay ve hasarsız bir şekilde halledilebilen bir işlemdir. Bir çok pimaş açma firmaları bu teknik donanıma ve pimaş görüntüleme sistemine sahip olmadığından genelde sorun tespit ve çözümü için kırıp dökme sonrası uygulama yaparlar veya bunu teklif ederler. Özdoğan Teknik ise gelişmiş robotla pimaş görüntüleme cihazlarıyla ile sorunun kaynağını kameralı pimaş ve gider görüntüleme aletleriyle tadilata sebebiyet vermeden özenli, hızlı ve etkili bir şekilde çözer. Gider açma ve pimaş borularının temizliğinin yapılması dışarıdan gözüktüğü gibi kolay bir iş değildir. Pimaş boruların temizliğinde robotla teknik cihazlar kullanarak temizliğini yaparız. Tuvalet, mutfak veya banyo giderlerinde kullanılan borular sert niteliktedir. Bir darbe almadığı sürece kırılması, çatlaması oldukça zor bir ihtimaldir.

İletisim Özdoğan Teknik

Bu tip durumlarda geçici olarak birkaç çözüm önerisinde bulunabilirsiniz. Bu geçici çözümlerden en yaygın olarak kullanılan yöntem piyasada marketlerde satılan lavabo açıcılar veya sirkeli karbonatlar pimaşları açmakta kısa süreli etkili çözümler getirebilmektedir. Fakat bu tip Pimaş ve gider tıkanıklığı genelde sıklıkla tekrar eder ve daha kalıcı bir çözüm gerektirir. Bu süreçte sık sık koku yapması da mümkündür. Kesin çözümü sorunun kaynağını belirleyerek getirmek gerekir. Bu yüzden kameralı pimaş görüntüleme kullanan uzman firmalar ancak bu işi titizlikle halledebilir. Pimaş açma fiyatları ve maliyetleri de kırma dökme yapan firmalara göre daha uygun olacaktır.

HASARSIZ GİDER VE PİMAŞ AÇMA

Özdoğan Teknik yıllardır birikmiş tecrübesi ile Ankara pimaş açma konusunda bir çok firma, ev ve işyerlerine hizmet sağlamıştır. Müşteriler açısından en az hasarla gider açma ve pimaş tıkanıklığı çözme konusunda sektördeki en deneyimli uzman kadrosu ile çalışmaktayız. Tıkalı pimaş borularının açılmasında kullanmış olduğumuz makineler ile boruların yapısını hiçbir şekilde bozmadan temizliğini yapmaktayız.

Pimaş açma işlemi yapmadan önceden boru hattı içine gönderilen kameralar tıkanıklığın asıl nedenini tespit eder ve hiç kırma, kazı işlemi yapmadan temizliğini yaparız. Herkes aslında pimaş borusunu atık su gider borusu olarak bilmektedir. Atık su gider borusu farklıdır.


Pimaş ve Gider Tıkanıklığı Açma

GİDER VE PİMAŞ TIKANIKLIĞI SEBEPLERİ


Pimaş tıkanıklığının birçok sebebi olmakla beraber gider borularına bırakılan bez, yemek artıkları, ıslak mendil vb. katı maddelerin dolayı tıkanma sorunları ve hatta patlamalara bile sebebiyet vermektedir. Lavabolarda tıkanıklığa genelde deliklerin içinden girebilen katı maddeler, sakal, katı temizlik malzemeleri veya diğer maddeler neden olur. Tuvalet tıkanıklığına da yine tuvalet deliğinden girmiş olabilecek irili ufaklı maddeler sebep olabilmektedir. Bu tip tıkanıklıklarda tuvaletin tıkanmasına sebep olan birçok ilginç cisim bulmaktayız. Duş ve banyo gider tıkanıklıkları da genelde vücut tüyleri ve yoğun saç dökülmeleriyle benzer şekilde tıkanır. Tıkanıklığın nedenini ve yerini belirlemek çözüm ve gider açma işinin ilk parçası olmalıdır. Pimaş aç firmaları tarafından ezbere yapılan çözümler hem evinize zarar verecek hem de daha maliyetli olacaktır.

GÖRÜNTÜLEME YAPILARAK PİMAŞ TIKANIKLIĞI GİDERMELİSİNİZ

Evinizin veya işyerinizin altyapısına hiçbir zarar vermeden yaptığımız işlemleri gelişmiş teknik altyapımıza ve yılların vermiş olduğu deneyime borçluyuz. Sizin için en etkili ve hasarsız hizmeti pimaş ve gider görüntüleme sistemleri kullanarak veriyor ve Ankara Pimaş açma masraflarınızı en aza indiriyoruz. Özdoğan Vidanjör olarak sunmuş olduğumuz her hizmet alanı içerisinde garanti kapsamında, müşteri memnuniyet odaklı hizmet sağlamaktadır. Pimaş açma, tuvalet tıkanıklığı açma, pimaş gider tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma, pimaş gideri açma, pimaş açma servisi, kanal açma, pimaş ve gider açma fiyatları, kanalizasyon açma, tuvalet açma, banyo gideri açma ile ilgili her konuda bize ulaşın.

TIKLAYIN VE BİZİ ARAYIN

TÜM TÜRKİYE GENELİNE PROFESYONEL ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ

Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.