TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

Tuvalet Tıkanıklığı AçmaTuvalet tıkanıklığı açma artık gelişmiş tıkanıklık görüntüleme sistemiyle destekli bir şekilde yaptığımız bir işlemdir. Tuvalet açma eskisine göre çok kolay ve hasarsız yapılabilmektedir. Tuvalet tıkanıklığı günlük hayatta en çok rastlamış olduğumuz ve teknik temizlik anlamında her gün vermiş olduğumuz hizmetlerimiz arasındadır. Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimizde hiçbir yeri kırmadan, etrafı dökmeden, kırma işlemlerine maruz kalmadan wc tuvalet açma hizmeti vermekteyiz. ANkara tuvalet tıkanıklığı konusunda ve çevre illerden hatta Türkiye'nin her yerinden müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

TIKLAYIN VE BİZİ ARAYIN

Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimiz robot cihazların yardımı ile görüntüleme tespit sistemiyle sorunun nerede olduğu belirlenir ve tuvaletin tıkanıklık sorunu kısa süre içerisinde belirlenerek temizliği sağlanır. Bu hususta siz değerli müşterilerimizin işinde uzman profesyonel firmalardan destek almanız sizlerin yararına olacaktır. Ankara tuvalet tıanıklığı açma konusunda lider firma olarak birçok farklı ile hizmet vermekteyiz.

Tuvaletler Neden Tıkanır?

Tuvaletlerin tıkanma sebebi binanın inşaat yapım aşamasındayken yanlış yapılan tesisat sorunlarından da kaynaklanabilir veya kullanıcı hatalarından da oluşabilmektedir. Bunlardan sizlere birkaç kaçını özetleyecek olursak eğer;


* Tuvalet kağıtlarının gider içine bırakılmasından tıkanabilir,

* Tuvalet giderleri içine bırakılan sert cisimlerden dolayı tıkanabilir,

* Alçı, çimento gibi maddeler tıkayabilir,

* Kedi kumları, saksı toprakları tuvaleti tıkayabilir

Yukarıda belirtmiş olduğumuz maddeler genellikle tuvalet tıkanıklık sorunu oluşturan maddelerdir.

TUVALET TIKANIKLIĞI NASIL GİDERİLMELİ?

Tuvaletlerin tıkandığını hissettiğiniz andan itibaren bir daha kullanmamanız ve gider hatları içerisine bir şey bırakmamanız sizlerin yararına olacaktır. Bu konuda teknik temizlik firmalarından destek almanız sizlerin yarına olacaktır. Geçici olarak tıkanıklığı açmak istiyorsanız eğer lavabo açıcı kimyasal maddeler kullanarak gider hatlarınızı kısa süreliğine açabilirsiniz.

Tuvalet TIKANIKLIĞI Kokusu Neden Olur?

Genellikle kötü koku sorunu tıkalı olan tuvaletlerden dolayı meydana gelmektedir. Tuvalet giderinin çalıştığı halde halen koku geliyor ise bir süre sonra tamamen tıkanacağının belirtisini göstermektedir.

Ankara Özdoğan alt yapı temizlik şirketi olarak sektörün lider markası olma yolunda hareket eden şirketimiz başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Tuvalet, mutfak ve banyo giderleriniz de oluşan tıkalı giderlerin robot kanal görüntüleme cihazları ile açıyor ve yeniden sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Öncesi Görüntüleme Yaparız!

Verilecek olan hizmetin kusursuz nitelikte olması açısından robot kanal görüntüleme cihazı ile tıkanıklığın asıl sebebini belirleriz ve tuvalet tıkanıklığı açma işlemini yerine getiririz.

Ankara Tuvalet Açma Fiyatları Ne Kadar?

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için günün her saati müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Özdoğan Vidanjör ile firmamızdan kaliteli, güvenilir ve garantili bir şekilde uygun fiyatlarla hizmet sağlayan şirketimiz çeşitli tıkanma sorunlarını uygun fiyatlarla sunmaktadır.

TÜM TÜRKİYE GENELİNE PROFESYONEL ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ

Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.